E-Posta Kur, E-Posta Aç

E Posta kur veya E-Posta aç adlı konuyu açmamızdaki amaç oldukça basit olan E-posta kurulumunu yapamayan arkadaşların izlemesi gereken yolu anlatmaya çalışmaktır. Bildiğiniz gibi zaman teknoloji çağı olduğundan tüm kullandığımız uygulamalar teknolojiye ayak uydurmaktadır. Önceden gönderilen mektup ve telgraf yerine artık her şey elektronikleşmekte ve bunların yerini E-Posta ve Email hizmetleri almaktadır. Sizlerde E-posta açarken sorun yaşıyorsanız takip etmeniz gereken yolu sizlere aşağıda sırası ile anlatacağız. E-Posta Kur hesabı almak isteyen arkadaşlar öncelikle hangi sitelerin ücretsiz E-posta verdiğini bilmesi gerekir. Bizler bunları sizlere sırasıyla araştırarak bu hesaplara nasıl kayıt olacağınızı anlattık.

E Posta Hesabı Veren Siteler

Hotmail E-Posta Hesabı

Hotmail, Türkiye geneline bakıldığında en çok tercih edilen E-Posta hizmetlerinin başında gelmektedir. Türkiye ortalamasına bakıldığında özellikle MSN kullananlar herşeyin Hotmail ile gerçekleştiğini bildiğinden E-Posta hesabı denildiğinde dahi akla ilk MSN gelmekteydi. Bu hesabı açmak için yapmanız gereken Aşağıdaki linki tıklamaktır. 

Hotmail E-Posta Oluştur


Outlook E-Posta Hesabı

Outlook,  Bu hesapta oldukça kullanışlı bir hesaptır. Microsoft office programlarından Outlook olarak bilinse de Hotmail’in devamıdır. Microsoft en son yenilik ile Hotmail yani tam adı Windows Live olan hesapları Outlook çatısı altında birleştirerek  hizmeti burada vermeye devam etti. Sizlerde Outlook E-postası oluşturmak istiyorsanız Aşağıdaki linki tıklayarak nasıl kayıt olacağınızı öğrenebilirsiniz.

Outlook E-Posta Oluştur


Gmail E-Posta Hesabı

Gmail, En çok tercih edilen E-posta hesaplarının başında gelmektedir. Bunun en büyük nedeni ANDROID telefonlar ve Google Play Store hesabı da buraya bağlı olmasıdır. Google’nin vermiş olduğu bu E-Posta hesabı diğerlerine nazaran daha kullanışlıdır. Ayrıca gönderme boyutu 25 mb olduğundan özellikle şirketlerin daha çok tercih ettiğidir. Gmail E-posta adresi edinmek istiyorsanız Linki tıklamanız yeterli olacaktır. 

Gmail E-Posta Oluştur


Yandex E-Posta Hesabı

Yandex, Rus arama motorunun bizlere sunmuş olduğu ücretsiz E-Posta hizmetidir. Diğerlerinin aksine Yandex E-Posta hesap oluştururken herhangi bir şekilde telefon numaranızı vermeniz gerekmiyor. Özellikle telefon numarasını vermek istemeyenler bu E-posta hesabını tercih edebilirler. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki linki tıklayarak nasıl kayıt olacağınız öğrenmektir.

Yandex E-Posta Oluştur


Yahoo E-Posta Hesabı

Bir diğer ücretsiz E-posta hizmeti veren adrestir. Her ne kadar ülkemiz tarafından bilinmese de dünyada en çok tercih edilen E-posta adreslerinden biridir. Basit ve kullanışlı olduğu için dünya da en çok tercih edilen E-posta adreslerinin başında gelmektedir. Yahoo kayıt olurken telefon numarası şarttır. Bu sizin güvenliğiniz açısından önemlidir. Yahoo E-Posta hesabı oluşturmak için aşağıdaki linki tıklamanız yeterlidir. 

Yahoo E-Posta Oluşturma


Mynet E-Posta Hesabı

Ülkemizde en çok tercih edilen sitelerden olan Mynet bir platform olma niteliği taşımaktadır. Pek çok hizmeti bünyesinde barındırmasının yanında bizlere E-posta hizmeti de vermektedir. Mynet’in vermiş olduğu E-posta hizmetinden yararlanmak istiyorsanız Aşağıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

Mynet E-Posta Oluştur


Yukarıda sıraladığımız adreslerden herhangi birini tıklayarak kolaylıkla E-Posta Kaydol’abilirsiniz. Takıldığınız veya sorun yaşadığınız yer olursa Yorum kısmından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar(6)

    1. Beyzanur Hanım Yazılanları Detaylı bir şekilde yaptıktan sonra bize geri dönüş yapabilirsiniz. E Posta Kurup yada kuramadığınızı bize bildiriniz. Kuramadıysanız sizlere farklı bir şekilde yardım edebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir