MSN Nedir? Nasıl Kurulur? MSN Aç

MSN Aç, Microsoft’un sunmuş olduğu anlık ileti ve görüşme programıdır. MSN ilk olarak karşımıza Windows 95 sürümü ile karşımıza çıktı. Bunu kullanan insanlar uzak yerlerdeki akrabaları ve uzaktaki arkadaşları ile görüşme imkanını bularak bunu ücretsiz olarak elde etme imkanı bulmuştur. Şimdilerde adı pek anılmasa da İnternet dünyasında anlık görüşme ve ileti ilk olarak MSN ile başladı diyebiliriz. İnternet tarayıcılarından şimdilerde en çok aranan kelime olan MSN Nasıl Kurulur veya MSN Aç gibi sorularınızın cevabını bulmak için bu konuyu açtık. Sizlerde MSN kurmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizleri takip edip söylediklerimizi yapmak olacaktır.

MSN Nedir?

MSN, Microsoft’un sunmuş olduğu anlık ileti ve görüntülü konuşma ağıdır.  MSN kullanan diğer kullanıcılar ile kolaylık ile mesaj atabilir ve görüntülü konuşabilirsiniz. Özellikle uzaktaki bir akrabanız veya arkadaşınız varsa bu program sayesinde her gün görüşebilirsiniz. Bu uygulama ile sevdikleriniz sizlere daha yakın olacaktır. 

Msn Aç
Msn Kaydolmanın Kısa yolu

MSN Şimdi Var mı?

Microsoft, yapısında pek çok yenilik yapmıştır. Bunlardan biride MSN uygulamasıdır. MSN kullanıcıları hala bunu kullanabilmekte değişen tek şey Microsoft bünyesine aldığı Skype uygulaması ile bunları tek çatı altında birleştirerek bu uygulamayı bu çatı altında kullanıcılarına sunmaya devam etti. Sizlerde MSN kullanmak ve sevdiklerinizle İnternet üzerinden rahat ve kolaylıkla görüşmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek öncelikle bir hesap açmanız gerekmektedir. Hesap açmanız için gerekli olan tek şey işe söyleyeceğimiz adımları yerine getirmek yeterli olacaktır.

MSN Aç Nasıl Kurulur?

MSN, Kurulumu oldukça basit ve zahmetsizdir. Kurulumu bilgisayarınızda yapabileceğiniz gibi mobil uygulamalara da kolaylıkla yapabilirsiniz. Kurulum için yapmanız gerekenlerden öncelikle aşağıda vermiş olduğumuz linki tıklayınız. Aşağıdaki linki tıkladıktan sonra MSN kayıt sayfasına giriş yapacaksınız. Burada karşınıza gelen formu aşağıdaki maddeler dahilinde doldurmanız gerekmektedir.

MSN KAYDOL

  • Açılacak olan sayfada öncelikle kendinize bir hesap adı belirleyiniz. Hesap adınız Example@hotmail.com veya Example@outlook şeklinde olabilir. 
  • Kullanıcı adınızı belirledikten sonra alt kısımda kendinize ait bir parola oluşturmanız gerekmektedir. Parolanızı kimse ile paylaşmamanız hesabınızın güvenliği açısından önemlidir. Bu sayede hesabınızın başkasının eline geçmesini engellemiş olursunuz. Parolanızı belirledikten sonra alt kısımda İleri seçeneğini tıklayarak sonraki adıma geçiş yapınız.
  • Burada adınızı ve Soyadınızı girerek alt kısımdaki ileri seçeneğini tıklayın.
  • Burada doğum tarihinizi Gün/Ay/ Yıl olarak girerek İleri seçeneğini tıklayın. Bunu yaptıktan sonra karşınıza bir sayfa daha çıkacaktır
  • Bu sayfada sizlere kutu içerisinde bazı harf ve rakamlardan oluşan anahtar kelime verilecektir. Bu anahtar kelimeleri yerine yazarak İleri diyerek sonraki aşamaya geçin. Bunu yaptığınızda hesabınız başarılı bir şekilde oluşturulmuş olacaktır.

Sorun yaşayan veya bir noktada takılan arkadaşlar yorum panelinden bizlerle iletişime geçebilirler.

Yorumlar(3)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir