Mynet Email Hesap Oluşturma

Mynet, her ne kadar haber sayfası olarak bilinse Türkiye’nin en çok ziyaret edilen bilgi platformudur. Burada haberin yanında, finans, sağlık, oyun ve kolaylıkla tercih edebileceğiniz ücretsiz Email hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Mynet hesabı oluşturduğunuz zaman Mynet’in sunmuş olduğu tüm  hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Mynet Hesabı Açtığınız zaman Mynette oyun oynayabilir, Haber kısımlarında yorum atabilir, Görüş almak için bilgi edinebilirsiniz. Bizlerde bu konuyu açmamızdaki amaç, Mynet hesabı açmakta zorlanan arkadaşlara yardımcı olmaktır. Kendi adımıza herhangi bir mail hizmeti sunmamakta sitemiz. Bizler sadece mevcut sitelere nasıl üye olacağınızı siz değerli takipçilere anlatmaktır. Sizlerde bu hizmetlerden biri olan Mynet Email Hesap Oluşturmak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki bilgileri doldurmanız ve söylediğimiz yerleri doldurmaktır.
 

Mynet Kaydol

Mynet açmakta sorun yaşayanlar aşağıda vermiş olduğumuz adımları uygulayarak kolaylıkla Mynet hesap oluşturabilirler. Yapacağınız işlem öncelikle Mynet’in kendi sayfasına giriş yapmak olacaktır. Mynet Ana sayfasına girmekten ziyade aşağıda vermiş olduğumuz linki’de tıklayarak direk kayıt sayfasına giriş yapabilecektir. Bunu yapmak istemeyenler, aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi ana sayfaya girdikten sonra sağ üst köşede yer alan Üye Ol seçeneğini tıklayarak Mynet Kayıt Sayfasına giriş yapabilirler. ,

Mynet Üye Ol

Mynet’e üye olurken yapmanız gerekenler, dediğimiz linke tıkladıktan sonra aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi bir sayfa açılacaktır. Bu sayfa açıldıktan sonra yapacaklarınız sırasıyla;

  • Adınız ve Soyadınızı giriniz. Adınızı ve soyadınızı doğru girip girmemek size kalmıştır. 
  • Kendinize ait bir kullanıcı adını belirleyiniz. Kullanıcı adı belirlerken Türkçe karakterler olan ” ç, ö, ş, ü, ğ, ı, ” harflerini kullanmayınız. Bunları kullanırsanız kullanıcı adınız kesinlikle onaylanmayacaktır.
  • Hesap açarken kullanacağınız bir Parola oluşturun. Parola oluştururken kesinlikle kimseye söylemeyiniz. Parolanın başkasının eline geçmesi demek hesabınızın tehlikede olması demektir. Parola oluştururken Büyük/Küçük harf rakam ve simgelerden faydalanabilirsiniz.
  • Parola belirlendikten sonra doğum tarihinizi giriniz. Doğum tarihinizi doğru girmeniz ilerideki durumlarda şifrenizi unutmanız halinde sizden istenilecek olan bilgidir. 
  • Son aşama olarak Cinsiyetinizi belirleyerek alt kısımda bulunan Mynet Üyelik Sözleşmesini okudum seçeneğini tıklayarak alt kısımda bulunan İkinci güvenlik Kontrolü seçeneğinde ben robot değilim diyerek alt kısımda Mynet Üye Olmak İstiyorum seçeneğini tıklayarak hesap oluşturma işleminizi başarılı şekilde sonlandırabilirsiniz.

    Mynet Üye ol
    Mynet Üye ol

Mynet Hesap Aç konusunda sorun yaşayan arkadaşlar veya bilgi eklemek isteyen arkadaşlar yorum panelinden bizlere ulaşabilirler. 

Yorumlar(3)

  1. teşekkürler, paylaşımınız çok iyi anlatılmış. Bilmeyenlerde rahatlıklar mynet’ten hesap açabilecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir